Послуги косметолога
Лімфодренажний моделюючий масаж – ручний масаж з косметичним доглядом, який забезпечує ліфтинговий, зволожуючий, живильний ефекти.
Процедура включає в себе:
- підготовчий етап з використанням гоммажу (косметичний засіб на основі ексфоліантів, забезпечує м'який відновлюючий ефект за рахунок зняття ороговілих клітин, не містить абразивних часток)
- лімфодренажний масаж з використанням пептидного масажного крему та масла;
- завершаючий етап з використанням крему/сировотки та альгінатної маски;
Тривалість

Пілінг PRX – t 33 – хімічний пілінг для природного відновлення та омолодження шкіри. Його основна дія відбувається глибоко в тканинах, а не на поверхні епідермісу, що дозволяє уникнути відлущення. Стимулює природнє вироблення колагену та власні фактори регенерації. Можливе використання у будь-яку пору року.

Ретиноловий пілінг – серединний хімічний пілінг на основі ретинолової кислоти. Стимулює вироблення колагену, еластину та ліпідів. Має омолоджуючий, відбілюючий ефекти, зменшує виразність зморшок. Знижує роботу сальних залоз. Також ретиноловий пілінг забезпечує видимий ефект при постакне, наявності рубців та шрамів.

Альгінатна маска – додатковий догляд після основних косметологічних процедур. Основний компонент – альгінат, який отримують з бурих водоростів. Має зволожуючий, заспокійливий, очищуючий ефекти. Проте основна дія обумовлена засобами, які наносяться на шкіру під маску. Так ця процедура має виражений ліфтинговий ефект.
Гідропілінг обличчя – включає в себе комплекс процедур.
- алмазна мікродермобразія;
- гідропілінг;
- зволоження та ревіталізація;

Алмазна мікродермобразія – механічна шліфовка за допомогою насадки з алмазним напиленням. Процедура виконується на суху шкіру. Відшулушує відмерлі клітини епідермісу та підготовлює шкіру до наступного етапу.

Гідропілінг – апаратна процедура проводиться з використанням по черзі трьох видів сироватки. За допомогою спеціальної насадки подаються під вакуумом розчини для прямого контакту зі шкірою.

1. Сироватка №1 з молочною кислотою. Працює як поверхневий ексфоліант. Забезпечує відлущення відмерлих клітин, розгладжує мімічні зморшки.

2. Сироватка №2 з саліциловою кислотою. Забезпечує глибоке очищення шкіри.

3. Сироватка №3 з вітаміном С, гіалуроновою кислотою та алоє. Завершальний етап гідропілінгу, основні ефекти – це зволоження, ревіталізація та насичення шкіри активними компонентами. Витамін С – має виражений антиоксидантний ефект, відбілює шкіру, знижує ломкість судин та надає сяючого вигляду. Гіалуронова кислота – забезпечує зволоження та тонус, має виражений ліфтинговий ефект. Алоє – заспокоює шкіру, має протизапальну дію, прискорює регенерацію клітин, підвищує еластичність шкіри.


Ультрозвукова чистка обличчя – апаратна процедура, направлена на глибоке очищення обличчя за допомогою ультразвукових хвиль, які забезпечують вібрацію в певних шарах шкіри. Під час дії УЗ хвиль відбувається прогрівання, масаж на клітинному рівні, підвищується вироблення колагену та відлущуються відмерлі клітини.

Масаж з RF ліфтингом – апаратна процедура, яка завдяки дії високорадіочастотних хвиль має вплив на глибокі шари шкіри. Відбувається прогрівання шкіри та активація фібробластів (попередники еластину та колагену). Після процедури видимий омолоджуючий ефект, зниження жирових відкладень, підвищення еластичності та пружності. Процедура безболісна, не має реабілітаційного періоду.